Polecamy
<strong>Kulturalne życie Krakowa. Gdzie szukać informacji o wydarzeniach?</strong>
Muzyka

Kulturalne życie Krakowa. Gdzie szukać informacji o wydarzeniach?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Kraków nie bez powodu nazywany jest „polską stolicą kultury”. To miasto, w którym nie sposób się nudzić, zwłaszcza jeśli kochamy wydarzenia o kulturalnym charakterze i chętnie bierzemy w nich udział. Stolica Małopolski słynie ze swojej bogatej i zróżnicowanej oferty festiwali, spotkań autorskich, koncertów i wielu innych wydarzeń, które łączy przede wszystkim ich kulturalny charakter. Za organizację wielu liczących się w mieście wydarzeń, odpowiedzialne jest Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Jesienne festiwale w Krakowie. Gdzie zapoznać się z ich programem?

Tej jesieni, jak co roku, Kraków będzie tętnił życiem! Mimo tego, że okres między latem a zimą, kojarzy się głównie z odpoczynkiem po sezonowych szaleństwach oraz przygotowywaniem się do nadejścia świąt, stolica Małopolski nie planuje jednak odpoczywać. Na ten czas zaplanowanych jest sporo ciekawych wydarzeń, w tym festiwale w Krakowie, w których warto wziąć udział, zwłaszcza jeśli kochamy kulturę i chętnie bierzemy udział w związanych z nią eventach.

Kraków to jedno z tych polskich miast, którego historia nieodłącznie związana jest z kulturą. To miejsce, które za swój dom uznawało i uznaje wielu znamienitych polskich artystów. To także miasto, w którym teraźniejszość płynnie łączy się z długą i fascynującą historią miasta. W organizowanych na terenie Krakowa wydarzeniach chętnie biorą udział zarówno sami jego mieszkańcy, jak i turyści. Wielu z nich odwiedza miasto właśnie ze względu na festiwale w Krakowie, które przyciągają do siebie liczne rzesze miłośników kultury i rozrywki na najwyższym poziomie z Polski i zza granicy.

Tej jesieni Kraków ma im sporo do zaoferowania. Zaplanowane do końca tego roku festiwale w Krakowie można przejrzeć na stronie Karnet Kraków Culture należącej do Krakowskiego Biura Festiwalowego. To właśnie na jej łamach można na bieżąco śledzić wszystkie zaplanowane w danym okresie czasu wydarzenia oraz wybrać spośród nich te, których tematyka znajduje się w kręgu naszych zainteresowań.

Jak dostać się na wybrane wydarzenia i festiwale w Krakowie?

W związku z tym, że bardzo wiele liczących się wydarzeń w Krakowie jest organizowanych lub współorganizowanych przez KBF, to właśnie za jego pośrednictwem możemy zaopatrzyć się w wejściówki. Ich sprzedaży służy strona KBF:BILETY, na której można kupić bilety wstępu na te wydarzenia kulturalne w Krakowie, w których chcielibyśmy wziąć udział.

Fot.: elements.envato.com / Prostock-studio

Na stronie można także zapisać się do programu lojalnościowego, stworzonego specjalnie z myślą o wszystkich miłośnikach krakowskiej kultury. Program KBF:PLUS pozwala wymieniać uzyskane za zakup biletów punkty na zniżki na kolejne wydarzenia i nagrody. To jednak jeszcze nie wszystko!

Jego uczestnicy mogą czerpać z niego także wiele innych korzyści. Oprócz zakupu biletów online i rabatów, mają także zapewniony dostęp do wejściówek na szczególnie oblegane festiwale w Krakowie oferowanych w przedsprzedaży, możliwość wyboru najlepszych miejsc na widowni, a także uzyskania ekskluzywnych zaproszeń na spotkania z autorami oraz wydarzenia organizowane specjalnie dla uczestników programu lojalnościowego.

Zdjęcie główne: elements.envato.com / christinesmitth

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak technologia ułatwia poruszanie się osobom z ograniczeniami wzroku: przegląd dostępnych rozwiązań
Jak technologia ułatwia poruszanie się osobom z ograniczeniami wzroku: przegląd dostępnych rozwiązań
Przeanalizujmy narzędzia technologiczne, które niezwykle ułatwiają codzienne życie osobom niedowidzącym i niewidomym. Poznajmy przegląd dostępnych rozwiązań.
Radosny design – malujemy donice. Warsztaty online
Radosny design – malujemy donice. Warsztaty online

Uwolnij swoją kreatywność w aranżacji swojego mieszkania!

Sukienkę ciążowa – jak zakupić taką, która zapewni zarówno komfort, jak i styl
Sukienkę ciążowa – jak zakupić taką, która zapewni zarówno komfort, jak i styl
Znajdź idealną sukienkę ciążową łączącą komfort i styl. Dowiedz się jakie fasony i tkaniny wybrać, aby poczuć się dobrze i prezentować fantastycznie w ciąży.
Ostatnie wpisy